Hrubé domácí štěstí

by Innoxia Corpora

/
  • Streaming + Download

     

1.
Z cizího krev neteče Máme se tak dobře až je mi z toho špatně. Lžeme si do kapsy, kradem si do kapsy, když na to přijde prázdné kapsy ukazujem. Z chleba si ukrajujem, drobky vyhazujem, popelnice pod proudem, životně důležitých kamer. Prstem si ukazujem, zmar si dokazujem. Vždyť je to jedno, že se Tě to netýká. Je to dobře? Že se máme takhle dobře?
2.
Prázdná srdce Prázdná srdce, polámané příběhy andělé bez křídel, fixlují. Další čas ti protekl mezi prsty a slova by se chtěla ohlížet. Věta je prázdná, už není žádné tehdy, Zbývá jen okamžik, tady a teď! Polámané srdce a prázdné příběhy, andělé bez křídel, fixují, fixlují. Každý den stejný, je tomu předešlému věrný, je to život jaký sis přál? Tak co ti zůstalo? Tvé srdce v kalhotách. Paměť prošla očistou, vyhoření zase práh. Andělé bez křídel fixují si rány.
3.
Otázka přístupu U konce sil a na začátku, u konce sil, každý den znova, u konce sil, jsem na začátku, u konce sil, začínám znova. Vždyť mě to baví. A najednou místo divné, cenu neznám, ale platím rád. A najednou místo stejné, čas je lepší, velký oblouk – míjíme se, neříkám, že rád. Vždyť mě to baví, sám jsem si to slíbil. Nakonec to nebyl, zas tak špatný den.
4.
Až sůl 02:03
Až sůl… Až sůl vypálí tvoje slzy, Tvou náruč strach přivítá, možná že už to přijde brzy, možná… Odkud Tě do týlu trefí a pošlou Tě ksichtem k zemi, nikdo už Ti nepomůže, vždyť víš, všichni jsou slepí a němí. Až krev Tvá poteče, pak bude všechno marný, kdo vraždil, uteče. Psi Ti budou lízat rány. A ten den přijde, Ty víš to, cítíš? Ale stejně Tě to překvapí, nevěříš v osud, ani v pravdu, proto Tě chtějí… Dělej, ještě chvíle zbývá. Dělej, ještě máš na výběr. Dělej, uděláš to po svém? Nebo před katem svou hlavu skloníš
5.
Šel napřed 01:52
Šel napřed Nikdy tu nebylo nic napořád, život krad, měl ho rád, čas neměl, měl na výběr, neřád dobrý, řád nerad. Vím, kdy to bylo, byl unaven. Já bych šel a odešel. Já bych šel a on pošel. Vím, kdy to bylo, když odešel… Neříkej, že neměl jsi nic na výběr sám ses okrad, skočils z okna dnes jsi skočil, včera dopad. Nestihla to včera, zítra přijde dřív.
6.
Síto v hlavě Olej – přilej, do síta i do ohně. Písek sítem neprošel a div se…, že lidí je víc, na straně jedné hrany a div se…, že písku je víc, na straně hrany. Hlava v písku, kéž by byla v písku mapa. Víno – nelej, nesvatému, nekřtěnému. Lidé sítem neprošli a divíš se…, že kde není voda, tam není život a divíš se, že lidi tlučou hlavou o zeď a myslí si, že tím vysypou písek z bot… A divíš se?
7.
Dobrý skutek Moc odvahy to nechtělo a možná ještě přijdou další. Udělej něco… ať váhy na chvíli plní funkci. Rozhodnutí nebylo zbrklé a lítost včerejší není na pořadu, kdy příklad výsledkem přesný, ale v průměru, špatně něco je.

about

Vydáno svépomocí na šedém desetipalcovém vinylu s downloadem.
DIY release on grey 10 inches vinyl w. download.

Vinyl k sehnání na koncertech I.C. nebo k objednání u kapely za cenu 250 a poštovné.
Vinyl available on the I.C. gigs or You could order it on band´s e-mail.

credits

released December 30, 2017

license

Some rights reserved. Please refer to individual track pages for license info.

tags

about

Innoxia Corpora Czechia

Old school DIY hardcore punx from Czech, Roznov crew

contact / help

Contact Innoxia Corpora

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Innoxia Corpora, you may also like: